• Napközi 2023/2024

• Kedves Látogató, üdvözöljük a Szenczi Molnár Albert Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola mellett működő iskolai klub/napközi oldalán.

Örömmel tudatjuk, hogy a 2023/2024-es tanévben négy csoportban 104 gyermekkel foglalkozunk. Újra van reggeli iskolai klub, ami 6:30-tól elérhető. Délután pedig 18:00 óráig tartunk nyitva. A délután folyamán csoportösszevonásokban működünk.

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a szülők elégedettek legyenek munkánkkal. Kérjük, hogy észrevételeiket, kéréseiket, ötleteiket, sőt panaszaikat is bátran továbbítsák felénk, ezzel is segítve munkánkat.

Örülünk, hogy részesei lehetünk gyermekük nevelésének!!

• Húsvétváró délután a napköziben

• A szünet előtti napunkat egy kellemes húsvétváró délután előzte meg. A gyerekeknek táncos, kézműves foglalkozással illetve társasjátékkal kedveskedtünk. A foglalkozások közül mindenki szabadon választhatott kedve szerint. A célunk a gyerekek kiszabadulása volt a hétköznapi feladatokból. Reméljük mindenki jól érezte magát :)

• Mesedélután

• A harmadik osztály tanulói egy kellemes délutánt töltöttek Kati néni kíséretében.

Kati néni egy mesével lepte meg őket a könyv hónapja alkalmából.

A gyerekek nagy örömmel fogadták és figyelmesen hallgatták végig a tanulságos mesét.

• Jutalom mozi

• A szenci karneválon nyert jutalom mozi hétfőn délután valósult meg. Tanulóink a Dzsungel-mentőakció 2: A világ körül c. mesefilmet nézhették meg. Köszönjük kitartó napköziseinknek a karneválon való részvételt és a szülők támogatását!

• Őszi hangulat a napköziben

• Idén napközis diákjaink és szüleik nem csak otthon készítettek csodás remekműveket, hanem a napköziben is szorgosan tevékenykedtek. A szebbnél szebb alkotásokat az alábbi képeken nézhetik meg 😊

• Kisállat-kiállítás

• Napközis csoportjaink szeptemben utolsó hetében kisállat-kiállításon vettek részt. Mivel az időjárás kedvező volt, igyekeztünk maximálisan kihasználni a délutánt. A kisállatok mellett rajzolásra, színezésre, lovaglásra is lehetőség nyílt. Bátrabb diákjaink boldogan próbálták ki ezen tevékenységeket.