• Iskolánk pszichológust keres

• Iskolánk szeptember 1-jei belépéssel ISKOLAPSZICHOLÓGUSt keres, magyarul tudó, mesterképzést befejező (tehát Mgr. titulussal rendelkező) szakember jelentkezését várjuk a 0911/284257-on vagy az edujob portálon keresztül vagy a szencziai@gmail.com email címen.

• NYÁRI ÜGYELETEK ISKOLÁNKBAN

• Úradné hodiny

Ügyfélfogadás

A nyári szabadságolás (2023. július 10. – augusztus 18.) időszaka alatt a következő beosztásban lesznek az ügyfélfogadási órák:

Počas letných prázdnin (10. júla – 18. augusta 2023) budú úradné hodiny na ZŠ nasledujúce:

PONDELOK-HÉTFŐ

10. júla-július 10.                         8:00-12:00                            L.Batyka Veronika

17. júla-július 17.                         8:00-12:00                            Oravcová Klaudia

24. júla- július 24.                        8:00-12:00                            Bohony Katarína

31. júla-július 31.                         8:00-12:00                            Matus Mónika

7. augusta-augusztus 7.              8:00-12:00                            L.Batyka Veronika

14. augusta – augusztus 14.       8:00-12:00                            L. Batyka Veronika

Pedagogický zbor nastúpi do práce 28. augusta. Az tanári kar augusztus 28-án lép munkába.

• Pósa-díj

• Pósa Lajos úr évek óta tetemes összeggel támogatja iskolánkat, minden diákunk álma elnyerni az általa alapított díj pénzjutalmát, melynek összegét, 300, illetve 400 eurót ajánlott fel iskolánk legsikeresebb diákjának és tanárának.

A diákok díját idén Kovács Szabinka kapja, aki

• Megnyerte a Szép magyar beszéd egész országos döntőjét Kassán, tehát országos első lett.
            • Országos 2. helyezést ért el a Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny országos rimaszombati döntőjén.
            • Szabinka legyen a példa, hogy nem kell nagy, végzős diáknak lenni ahhoz, hogy országos eredményeket érjünk el!

A pedagógusdíjat egy iskolánkkal rendkívül összefonódott pedagógus veheti át idén, mégpedig Sebők Rebeka speciális pedagógus néni, aki iskolánkban az inkluzív csapat vezetőjeként, koordinátoraként megteremtette az esélyegyenlőséget minden gyermek számára, aki kidolgozta a nevelési programokat, adminisztrálta az inklúzióval kapcsolatos valamennyi dokumentumot, felmérte a gyerekek állapotát, emellett nevelési tanácsadó volt, segítőkész, kedves, jólelkű természetével mindenki szeretetét megnyerte.

• Búcsúztunk Straňák Andreától, a szülői tanács elnökétől

• Iskolánk búcsúzik Straňák Andrea nénitől, szülői tanácsunk elnökétől, aki 9 év után búcsúzik iskolánktól, amelyikkel szinte Emma és Hana révén teljesen összenőtt. Az ő érdeme, hogy a szülői szövetségből egy erős közösséget kovácsolt, olyan közösséget, amelyre iskolánk mindig számíthatott, jóban-rosszban, mindig a támogatásuk biztos tudatában kezdhettünk a feladatainkba. Reméljük, a baráti közösségünket nem hagyják el, csak most már felszabadultan, vendégként érkezhetnek akcióinkra, nagyon fog nekünk hiányozni egész családjával együtt! /AG képei/

• Polgármesteri díj 2023

• Szenc város oktatásügyi és kulturális bizottságának döntése értelmében a következő tanulóink részesültek országos versenyeken elért erdményeikért polgármesteri díjban:

Popálená Izabella

Kovács Szabina

Moore Dominik

Klenovics Anna

Sillo Mária

Botta Tamás

Kögler Bianka

Matus Dorota

Takács Alex

Sándor Anna

a környezetvédelmi minisztérium 1.díjazott csoportja

• TANÉVZÁRÓ

• A 2022/23-as tanévet bezáró ünnepélyes tanévzáróra iskolánk belső udvarán kerül a sor 8:15 órai kezdettel.

Mindenkit szeretettel várunk!

• A Pál utcai fiúk

• Iskolánk nevelőtestületének 42 tagja vett részt Komáromban kedden este A Pál utcai fiúk c. csodálatos előadáson, melyben iskolánk két volt diákja is szerepelt: Csele szerepében Bognár Tamás, az idősebb Pásztor szerepében Árva Dávid, akikre végtelenül büszkék vagyunk. Reméljük, szülőhelyükön is megmutathatják tehetségüket majd!

• JUNIÁLIS

• Hálásan köszönjük a szülői tanács aktív, csodálatos tagjainak, akik hosszú készülődés után, szabadidejüket nem kímélve szervezték és valósították meg a juniálist igazi közösségi akcióként. A sok finomság és a háttérprogramok mellett a legfontosabbra jutott idő: a beszélgetésre: kötetlenül találkozni egymással, szülőkkel, nagyszülőkkel, volt diákokkal, szót ejteni a családokról, megismerni a kicsiket, akik hozzánk készülnek, a rokonokat, elmesélni, mi újság a középiskolákban, a főiskolákon... A szülői tanácsunk is egy erős, támogató közösség, ezért képesek ezt nagyobb közösség éptésére, kialakítására  kiterjeszteni. KÖSZÖNJÜK!!!