A Rákóczi Szövetség a július 4-i Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából meghirdetett Diákutaztatási Programra benyújtott pályázatunkat 200.000.-HUF támogatásban részesítette.
Június 4-én iskolánk egy autóbusznyi tanulója felkeresi Szenc testvérvárosát, Kőszeget, ahol részt vesznek a Dr. Nagy László Gyógypedagógiai Intézmény ünnepségén, majd megtekintjük Kőszeg városát. Fogad minekt Huber László, a város polgármestere is. Reméljük, hogy ez kezdete lehet az iskoláink közötti együttműködésnek.
.jpg)
